неділя, 18 грудня 2016 р.

Заключна конференція проекту ЄС "Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні"

15 -16 грудня в м. Київ відбулася заключна конференція за підсумками реалізації дворічного проекту ЄС "Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні". За два роки реалізацію проекту: проведено 46 тренінгів для 778 надавачів послуг з питань протидії насильству в 11 регіонах України.
 В заході також прийняли участь представники Херсонського обласного осередку Ліги соціальних працівників України, які реалізовували проект «Удосконалення системи надання послуг з протидії насильства в сім’ї та щодо жінок в Херсонській області».
        Богдан Руденко -представник нашої організації,  ділився досвідом проведення тренінгів для фахівців міждисциплінарних команд, думками щодо подальшого розвитку професійної підготовки у  напрямку протидії насильству.
     Крім підведення підсумків та обміну досвідом, учасники обговорили подальші кроки у поширенні напрацювань проекту в Україні.  Найважливіші з піднятих питань: щодо роботи міждисциплінарних груп, планування та проведення інформаційних кампаній, впровадження корекційно-реабілітаційних програм опрацьовані в експертних групах з метою пошуку шляхів розв'язання наявних проблемних питань.
   На другий день конференції розглянули питання пов'язані з впровадження програм: законодавчо визначення суб'єктів, які відповідальні за впровадження корекційно-реабілітаційних програм; стандартизацію програм; ефективну взаємодія з Національною поліцією для направлення кривдників на проходження програм.